Perioada 1 – 2 iunie 2019
Echitație– Karpathia Pony Show – Etapă CC, CSN, CAN, P
Vineri – Duminică, 31.05 – 02.06.2019, Florești
Judo– Cupa Europei de Seniori – organizat sub egida U100
Sâmbătă – Duminică, 01-02.06.2019, Sala Polivalentă Cluj-Napoca
Baschet– Liga Națională de baschet 3×3 masculin și feminin – et. I
Sâmbătă – Duminică, 01-02.06.2019, Satu Mare
Săptămâna 3 – 9 iunie 2019
Handbal feminin– Liga Florilor – Turneu de baraj
”U” Cluj – CS Dacia Mioveni 23-23
Miercuri, 05.06.2019, ora 19:30, Cisnădie
Handbal feminin– Liga Florilor – Turneu de baraj
”U” Cluj – CSM Târgu Mureș 33-24
Joi, 06.06.2019, ora 19:30, Cisnădie
Handbal feminin– Liga Florilor – Turneu de baraj
CSM Slatina – ”U” Cluj 21-26
Vineri, 07.06.2019, ora 19:30, Cisnădie
Atletism– Campionatele Internaționale ale României – „100 de ani de atletism universitar”
Vineri – Sâmbătă, 07-08.06.2019, Cluj Arena
Judo– Campionatul Balcanic U21
Vineri – Dumiinică, 07-09.06.2019, Zvornik, Bosnia Herțegovina
Baschet– Liga Națională de baschet 3×3 masculin și feminin – et. II
Sâmbătă – Duminică, 08-09.06.2019, Sibiu
Judo– International Judo Championship Satu Mare 2019
Sâmbătă, 08.06.2019, Satu Mare
Săptămâna 10 – 16 iunie 2019
Scrimă–Demonstrații de scrimă pe B-dul Eroilor (lângă Monumentul Memorandiștilor)
Joi, 13.06.2019, orele 12:00-14:00, Cluj-Napoca
Volei pe plajă–Campionatul Național – etapa zonală seniori
Joi – Duminică, 13 – 16.06.2019, Cluj Arena
Atletism–Finala CN Tineret (Sen U23)+Probe combinate
Vineri – Sâmbătă, 14-15.06.2019, Pitești
Patinaj–Cupa României ”U” 100 Patinaj Viteză Role
Vineri – Duminică, 14-16.06.2019, Baza Sportivă Gheorgheni
Baschet– Liga Națională de baschet 3×3 masculin și feminin – et. III
Sâmbătă – Duminică, 15-16.06.2019, Sibiu
Box– Fight Zone la Poalele Cetății Deva
Sâmbătă – Duminică, 15-16.06.2019, Deva
Săptămâna 17 – 23 iunie 2019
Scrabble– Campionat Național de Perechi Seniori
Vineri – Duminică, 21-23.06.2019, Brașov
Baschet– Campionatul Național 3×3 – et. IV
Sâmbătă – Duminică, 22-23.06.2019, Iulius Mall, Cluj-Napoca
Jocurile Europene
Vineri – Duminică, 21-30.06.2019, Minsk, Belarus
Săptămâna 24 – 30 iunie 2019
Jocurile Europene
Vineri – Duminică, 21-30.06.2019, Minsk, Belarus
Echitație– Salina Equines Horse Trophy
Joi – Duminică, 27 – 30.06.2019, Turda
Lupte– „Cupa Centenarului”
Sâmbătă, 29.06.2019, Cluj Arena