Program competițional luna noiembrie

Perioada 1 – 4 noiembrie 2018

Baschet feminin– Liga Națională – Grupa A – Et. V
FCC ICIM CSB Arad – ”U” Cluj 66-49

Vineri, 02.11.2018, ora 18:00, Arad

Rugby feminin – Cupa României
Sâmbătă, 03.11.2018, ora 10:00, București

Volei feminin– Divizia A1 – Et. II
”U” NTT Data Cluj – CSM Lugoj 3-0

Sâmbătă, 03.11.2018, ora 16:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Baschet masculin– Liga Națională – Grupa C – Et. V
CSM VSKC Miercurea Ciuc – ”U” Cluj 79-68

Sâmbătă, 03.11.2018, ora 17:00, Miercurea Ciuc

Handbal masculin– Liga Zimbrilor – Et. VIII
CS Minaur Baia Mare – ”U” Cluj 36-27

Sâmbătă, 03.11.2018, ora 18:00, Baia Mare

Volei masculin– Divizia A1 – Et. IV
”U” Cluj – CSM Câmpia Turzii  1-3

Sâmbătă, 03.11.2018, ora 18:30, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Scrabble– CN Scrabble Anglofon seniori – et. III
Sâmbătă – Duminică, 03-04.11.2018, Hotel Ary, Cluj-Napoca


Săptămâna 5 – 11 noiembrie 2018

Baschet feminin– Liga Națională – Grupa A – Et. II
CSM Târgoviște – ”U” Cluj 60-51
Marți, 06.11.2018, ora 18:00, Târgoviște

Baschet masculin– Liga Națională – Grupa C – Et. VI
”U” Cluj – CS Rapid București 51-71

Miercuri, 07.11.2018, ora 17:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Judo– Tashkent Grand Prix 2018
Vineri-Duminică, 09-11.11.2018, Tashkent, Uzbekistan

Baschet feminin– Liga Națională – Grupa A – Et. VI
CSTBv Olimpia CSU Brașov – ”U” Cluj 84-70

Sâmbătă, 10.11.2018, ora 17:00, Brașov

Handbal masculin– Liga Zimbrilor – Et. IX
”U” Cluj – AHC Dobrogea Sud 18-29

Sâmbătă, 10.11.2018, ora 17:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei masculin– Divizia A1 – Et. V
VCM Piatra Neamț – ”U” Cluj 1-3

Sâmbătă, 10.11.2018, ora 17:00, Piatra Neamț

Baschet masculin– Liga Națională – Grupa C – Et. VII
CN Aurel Vlaicu București – ”U” Cluj 71
-60
Sâmbătă, 10.11.2018, ora 17:30, București

Handbal feminin– Liga Florilor – Et. IX
CSM Galați – ”U” Cluj 21-27

Sâmbătă, 10.11.2018, ora 17:30, Galați

Volei feminin– Divizia A1 – Et. III
CSM Volei Alba-Blaj – ”U” NTT Data Clu
j 3-0
Sâmbătă, 10.11.2018, ora 18:00, Alba Iulia

Atletism– Crosul „15 noiembrie”
Duminică, 11.11.2018, Brașov

Baschet masculin– Campionat Național U20 – Turneu II – Et. IV
CS Agronomia București – ”U” Cluj 65-66

Duminică, 11.11.2018, ora 18:00, București


Săptămâna 12 – 18 noiembrie 2018

Baschet masculin– Campionat Național U20 – Turneu II – Et. V
”U” Cluj – CN Aurel Vlaicu București 81-76

Luni, 12.11.2018, ora 10:00, București

Volei feminin– Divizia A1 – Et. IV
”U” NTT Data Cluj – CS Dinamo București 3-0

Marți, 13.11.2018, ora 17:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Handbal masculin– Liga Zimbrilor – Et. X
SCM Politehnica Timișoara – ”U” Cluj 41-28

Miercuri, 14.11.2018, ora 17:00, Timișoara

Handbal feminin– Liga Florilor – Et. X
”U” Cluj – HC Dunărea Brăila

Joi, 15.11.2018, ora 18:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Baschet masculin– Liga Națională – Grupa C – Et. VIII
CS Phoenix Galați – ”U” Cluj

Sâmbătă, 17.11.2018, ora 17:00, Galați

Volei feminin– Divizia A1 – Et. V
CSM Târgoviște – ”U” NTT Data Cluj

Sâmbătă, 17.11.2018, ora 17:00, Târgoviște

Volei masculin– Divizia A1 – Et. VI
”U” Cluj – CSA Steaua București

Duminică, 18.11.2018, ora 18:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Judo– The Hague Grand Prix 2018  
Vineri – Duminică, 16-18.11.2018, Haga, Olanda


Săptămâna 19 – 25 noiembrie 2018

Scrimă– Cupa României de floretă masculin seniori individual și pe echipe
Luni – Miercuri, 19-21.11.2018, București

Baschet masculin– Liga Națională – Grupa C – Et. IX
”U” Cluj – CSM Târgu Mureș
Miercuri, 21.11.2018, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Handbal masculin– Liga Zimbrilor – Et. XI
”U” Cluj – CSU din Suceava

Joi, 22.11.2018, ora 17:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Natație– Campionatul Național Sen, Tin, Jun bazin 25 m
Joi – Duminică, 22-25.11.2018, Miercurea Ciuc

Culturism& Fitness– Cupa Mondială IFBB
Vineri – Duminică, 23-25.11.2018, Sala Polivalentă, Cluj-Napoca

Scrabble– Finala CN Individual și Intencluburi Seniori și Tineret
Vineri – Duminică, 23-25.11.2018, București

Judo– Finala CN Echipe și Ne Waza U23
Vineri – Duminică, 23-25.11.2018, Dr. Turnu Severin

Judo– Grand Slam
Vineri – Duminică, 23-25.11.2018, Osaka, Japonia

Patinaj– ISU Juniori Skating World Cup
Sâmbătă – Duminică, 24-25.11.2018, Tomaszow, Polonia

Volei masculin– Divizia A1 – Et. VII
CS Unirea Dej – ”U” Cluj

Sâmbătă, 24.11.2018, Dej

Volei feminin– Divizia A1 – Et. VI
”U” NTT Data Cluj – CSM București

Sâmbătă, 24.11.2018, ora 12:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”


Perioada 26 noiembrie – 2 decembrie 2018

Box– Finala Campionatului Național de seniori masculin
Luni – Vineri, 26-30.11.2018, Iași

Baschet feminin– Liga Națională – Grupa A – Et. VII
”U” Cluj – CSM Târgoviște

Miercuri, 28.11.2018, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Lupte– Cupa României seniori
Miercuri – Vineri, 28-30.11.2018, Constanța

 

Comments

comments