Săptămâna 01 – 07 martie 2021
Box – Cupa României feminin
Marți – Sâmbătă, 02-06.03.2021, Sibiu
Baschet masculin – U20 – Et. I
”U” Cluj – CSU Brașov 2-0
Miercuri, 03.03.2021,
Baschet masculin – U20 – Et. II
CSS Târgoviște – ”U” Cluj 0-2
Joi, 04.03.2021,
Judo – Tashkent Grand Slam 2021
Vineri – Duminică, 05-07.03.2021, Uzbekistan
Baschet feminin – LNBF – Turneu 7-Et. 15
”U” Cluj – ACS KSE Târgu Secuiesc 72-59
Sâmbătă, 06.03.2021, ora 16:00, Sf. Gheorghe
Volei feminin – Dvizia A1 – Turneu 3 retur
CS Dinamo București – ”U” NTT Data Cluj 3-0
Duminică, 07.03.2021, ora 18:00, Galați
Baschet feminin – LNBF – Turneu 7-Et. 16
ACS Sepsi Sic Sfântu Gheorghe – ”U” Cluj 96-41
Duminică, 07.03.2021, ora 19:00, Sf. Gheorghe
Săptămâna 08 – 14 martie 2021
Volei feminin – Dvizia A1 – Turneu 3 retur
CSU Belor Galați – ”U” NTT Data Cluj 3-0
Luni, 08.03.2021, ora 18:00, Galați
Handbal feminin – Liga Florilor – Et. 12
”U” Cluj – CSM București 27-27
Marți, 09.03.2021, ora 13:00, Rm. Vâlcea
Baschet masculin – U20 – Et. 3
”U” Cluj – CN Aurel Vlaicu București 2-0
Miercuri, 10.03.2021, București
Baschet masculin – U20 – Et. 4
CSU Știința București – ”U” Cluj 89-58
Joi, 11.03.2021, ora 12:00, București
Lupte – Turneu calificare Cupa României și Finala CN Individual seniori
Joi – Vineri, 11-12.03.2021, Târgoviște
Baschet masculin – U20 – Et. 5
CSS CSM Sighetu Marmației – ”U” Cluj 55-96
Vineri, 12.03.2021, ora 09:30, București
Volei masculin – Divizia A1 – Turneu 4 retur
CSU Brașov – ”U” Cluj 0-3
Vineri, 12.03.2021, ora 13:00, București
Schi Fond – Campionatul Național de Schi Fond Juniori mari probe lungi
Vineri – Duminică, 12-14.03.2021, Cheile Grădiștei
Volei masculin – Divizia A1 – Turneu 5 retur
”U” Cluj – CS UV Timișoara 3-0
Sâmbătă, 13.03.2021, ora 14:00, București
Baschet masculin – Liga I – Et. VI
”U” Cluj – CS Rapid București 77-91
Sâmbătă, 13.03.2021, ora 16:00, București
Baschet feminin – LNBF – Turneu 8 – et. 17
CS Municipal Târgoviște – ”U” Cluj 52-53
Sâmbătă, 13.03.2021, ora 18:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”
Patinaj – Campionatele Naționale de ShortTrack Seniori si Juniori
Sâmbătă – Duminică, 13-14.03.2021, Miercurea Ciuc
Baschet masculin – Liga I – Et. VII
CS Agronomia București – ”U” Cluj 64-54
Duminică, 14.03.2021, ora 15:00, București
Baschet feminin – LNBF – Turneu 8 – et. 18
CSTBv CSU Olimpia Brașov – ”U” Cluj 78-71
Duminică, 14.03.2021, ora 18:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”
Săptămâna 15 – 21 martie 2021
Box – Cupa României Seniori masculin
Marți – Sâmbătă, 16-20.03.2021, Iași
Handbal masculin – Divizia A, Seric C- et. 11
CSU Politehnica Timișoara – ”U” Cluj 22-39
Joi, 18.03.2021, ora 12:40, Odorheiul Secuiesc
Handbal masculin – Divizia A, Seric C- et. 12
”U” Cluj – SCM Oradea 34-31
Vineri, 19.03.2021, ora 12:40, Odorheiul Secuiesc
Atletism – Finala Campionatului Național de Aruncări Lungi
Vineri – Sâmbătă, 19-20.03.2021, București
Baschet feminin – LNBF – Turneu 9 – Et. 19 – Amânat
”U” Cluj – CS Agronomia București
Sâmbătă, 20.03.2021, ora 19:00, București
Handbal masculin – Divizia A, Seric C- et. 14
”U” Cluj – AHC Potaissa Turda
Duminică, 21.03.2021, ora 12:40, Odorheiul Secuiesc
Volei feminin – Dvizia A1 – Turneu 4 retur
CSM Volei Alba Blaj – ”U” NTT Data Cluj 3-1
Duminică, 21.03.2021, ora 14:00, Tg. Mureș
Baschet feminin – LNBF – Turneu 9 – Et. 20 – Amânat
CS Rapid București – ”U” Cluj
Duminică, 21.03.2021, ora 15:00, București
Săptămâna 22-28 martie 2021
Volei feminin – Dvizia A1 – Turneu 5 retur
CS Medgidia – ”U” NTT Data Cluj 3-0
Luni, 22.03.2021, ora 14:00, Tg. Mureș
Handbal feminin – Liga Florilor – Et. 13
CS Măgura Cisnădie – ”U” Cluj 31-26
Joi, 25.03.2021, ora 18:45, Baia Mare
Judo – Campionatul Național de Seniori
Joi – Sâmbătă, 25-27.03.2021, Poiana Brașov
Tir – Campionatul Național WA1500 PPC și AC – et.1
Joi – Duminică, 25-28.03.2021, București
Judo – Tbilisi Grand Slam 2021
Vineri – Duminică, 26-28.03.2021, Tbilisi, Georgia
Schi Fond – Campionatul Național de Schi Fond Juniori mari sprint și ștafete
Vineri – Duminică, 26-28.03.2021, Cheile Grădiștei
Volei masculin – Divizia A1 – Turneu 6 retur
”U” Cluj – CSA Steaua București 0-3
Sâmbătă, 27.03.2021, ora 17:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”
Perioada 29 martie – 4 aprilie 2021
Volei masculin – Divizia A1 – Turneu 6 retur
”U” Cluj – CS Unirea Dej 0-3
Luni, 29.03.2021, ora 18:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”
Handbal feminin – Liga Florilor – Et. 14
SCM Rm. Vâlcea – ”U” Cluj 35-28
Miercuri, 31.03.2021, ora 18:45, Sf. Gheorghe
Natație- Cupa României feminin
Miercuri – Sâmbătă, 31.03-03.04.2021, Târgoviște
Judo – Grand Slam Antalya 2021
Joi – Sâmbătă, 01-03.04.2021, Antalya, Turcia