Program competițional – luna februarie

SĂPTĂMÂNA 30 IANUARIE – 5 FEBRUARIE 2023

Baschet feminin: CSTBv CSU Olimpia Brașov – ”U” Cluj-Napoca
Miercuri: 01.02.2023, Brașov

Volei masculin: SCMU Craiova – ”U” Cluj-Napoca Divizia A1
Miercuri: 01.02.2023, Craiova

Handbal feminin: CNOPJ Baia Mare – ”U” Cluj-Napoca, Divizia A Seria C
Joi: 02.02.2023, Baia Mare

Patinaj viteză: Cupa Mondială U23
Vineri: 03.02.2023 – Sâmbătă: 04.02.2023, Inzell Germania

Volei feminin: CSM Lugoj – ”U” NTT DATA Cluj-Napoca Divizia A1
Sâmbătă: 03.02.2023, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Atletism: Campionatul Național de Sală, Etapa 2
Sâmbătă: 04.02.2023 – Duminică: 05.02.2023, București

Baschet masculin: ABC Laguna București 2 – ”U” Cluj-Napoca
Duminică: 05.02.2023, București

Handbal masculin: ”U” Cluj-Napoca – CSM Făgăraș Play-off promovare
Duminică: 05.02.2023, Sala „Gheorghe Roman”

 

SĂPTĂMÂNA 6 FEBRUARIE – 12 FEBRUARIE 2023

Volei masculin: ”U” Cluj-Napoca – Unirea Dej Divizia A1
Miercuri: 08.02.2023, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Tir sportiv: Campionatul Național pistol cu aer comprimat, etapa 3
Joi: 09.02.2023 – Duminică: 12.02.2023, Oradea

Handbal feminin: ”U” Cluj-Napoca – CSU Oradea Divizia A seria C
Sâmbătă: 11.02.2023, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei feminin: CSM Târgoviște – ”U” NTT DATA Cluj-Napoca Divizia A1
Sâmbătă: 11.02.2023, Târgoviște

Volei masculin: Rapid București – ”U” Cluj-Napoca Divizia A1
Sâmbătă: 11.02.2023, București

Handbal masculin: CS Medgidia – ”U” Cluj-Napoca Play-off promovare
Duminică: 12.02.2023, Medgidia

Baschet masculin: Corona Brașov – ”U” Cluj-Napoca
Duminică: 12.02.2021, Brașov

 

SĂPTĂMÂNA 13 FEBRUARIE – 19 FEBRUARIE

Baschet feminin: ”U” Cluj-Napoca – Agronomia București
Miercuri: 15.02.2023, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei feminin: ”U” NTT DATA Cluj-Napoca – SCMU Craiova Divizia A1
Miercuri: 15.02.2023, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Handbal feminin: CSU Reșița – ”U” Cluj-Napoca Divizia A seria C
Sâmbătă: 18.02.2023, Reșita

Baschet feminin: BC Sirius Mureșul Tg. Mureș – ”U” Cluj-Napoca
Sâmbătă: 18.02.2023, Tg. Mureș

Volei masculin: ”U” Cluj-Napoca– Dinamo București Divizia A1
Sâmbătă: 18.02.2023, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei feminin: Rapid București – ”U” NTT DATA Cluj-Napoca Divizia A1
Sâmbătă: 18.02.2023, București

Atletism: Campionatul Național de Sală, finală
Sâmbătă: 18.02.2023 – Duminică: 19.02.2023, București

Baschet masculin: CS Vâlcea 1924 Râmnicu Vâlcea – ”U” Cluj-Napoca
Duminică: 19.02.2023, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Handbal masculin: ”U” Cluj-Napoca – CSU Constantin Brâncuși Tg. Jiu Play-off promovare
Duminică: 19.02.2023, Sala Sporturilor „Horia Demian”

 

SĂPTĂMÂNA 20 FEBRUARIE – 26 FEBRUARIE

Volei masculin: SCM Zalău – ”U” Cluj-Napoca Divizia A1
Miercuri: 22.02.2023, Zalău

Tir sportiv: Campionatul Național WA 1500 PPC, etapa 1
Joi: 23.02.2021 – Sâmbătă: 25.02.2023, Timișoara

Patinaj viteză: Campioantele Naționale Patinaj Viteză Seniori
Vineri: 24.02.2023 – Sâmbătă: 25.02.2023, Inzell Germania

Volei masculin: ”U” Cluj-Napoca – Arcada Galați Divizia A1
Sâmbătă: 25.02.2023, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei feminin: ”U” NTT DATA Cluj-Napoca – CSM Știința Bacău Divizia A1
Sâmbătă: 25.02.2023, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Schi fond: Campionatul Național de juniori mici
Sâmbătă: 25.02.2032 – Marți: 28.02.2023, Predeal

Scrabble: Campionatul Național Scrabble Anglofon, etapa 1
Sâmbătă: 25:02.2023 – Duminică: 26.02.2023, București

Handbal masculin: Politehnica Iași – ”U” Cluj-Napoca Play-off promovare
Duminică: 26.02.2023, Iași

Baschet masculin: ”U” Cluj-Napoca – CSU Sibiu 2
Duminică: 26.02.2023, Vâlcea

 

 


Comments

comments