Loading Evenimente
Find Evenimente

Event Views Navigation

Evenimente for noiembrie 2022 › Evenimente

Navigare Calendar Lunar

luni marți miercuri joi vineri sâmbătă duminică
31
1
2
3
4
5

LNBF: ”U” Cluj – CSTBv CSU Olimpia Brașov 65-71 (20 – 23, 16 – 23, 15 – 12, 14 – 13)

VF Divizia A1: ”U” NTT Data – Dinamo București 0-3 (14-25, 12-25, 17-25)

6

LNRM: ”U” Cluj – RC Gura Humorului 109 – 11 (66-6)

7
8
9

VF Divizia A1: Volei Alba Blaj – ”U” NTT Data Cluj 3-0 (25-15, 25-12, 25-10)

10

HM Divizia A Seria D: ”U” Cluj – Minaur Baia Mare DivA 40-36 (19-22)

11
12

LNRM: CSM Suceava – ”U” Cluj 10-96 (10-47)

LNBF: Agronomia București – ”U” Cluj 45-47 (6-14, 14-12, 14-7, 11-14)

13

BM Liga I: CSS VSK Gheorgheni – ”U” Cluj 62-93 (18-21, 12-33, 16-22, 16-17)

14
15
16

VF Divizia A1: ”U” NTT Data Cluj – CSM Lugoj 0-3 (16-25, 8-25, 19-25)

17
18

LNBF: ”U” Cluj-Napoca -BS Sirius Mureșul Târgu Mureș 55-50 (11-3, 13-17, 10-19, 21-11)

VF Divizia A1: ”U” NTT Data Cluj-CSM Târgoviște 0-3 (16-25, 16-25, 11-25)

19

LNRM: ”U” Cluj-Napoca – CS Năvodari 34-18 (5-3)

HF Divizia A Seria C: CSU UV Timișoara – ”U” Cluj-Napoca 23-30 (8-15)

20

BM Liga I: CSM CSU Oradea 2 – ”U” Cluj 68-86 (13 – 26, 21 -17, 11 -15, 23 – 28)

HM Divizia A Seria D: CSM Odorheiu-Secuiesc DivA – ”U” Cluj-Napoca 29-33 (14-14)

21
22
23

VF Divizia A1: ”U” NTT Data – FC Argeș Pitești 0-3 (24-26, 12-25, 16-25)

24

HM Divizia A: ”U” Cluj-Napoca – CSM Sighișoara 27-28 (11-14)

25
26

HF Divizia A: ”U” Cluj-Napoca – CSM Deva 24-34 (16-18)

LNRM: Rugby Club Bârlad – ”U” Cluj-Napoca 8-72 (3-41)

VM Divizia A1: ”U” Cluj-Napoca – SCM Zalău 0-3 (11-25, 15-25, 17-25)

VF Divizia A1: SCMU Craiova F – ”U” NTT Data Cluj 3-0 (25-19, 25-19, 25-16)

27

BM Liga I: CSU Sibiu 2 – ”U” Cluj-Napoca 80-67

HM Divizia A: CSM Făgăraș – ”U” Cluj-Napoca 31-31 (16-16)

28
29
30

BF: ”U” Cluj – Hoya ACS KSE Tg. Secuiesc 69-72 (17-14, 14-21, 20-12, 18-25)

1
2
3

VF: ”U” NTT Data – Rapid București 0-3 (14-25, 11-25, 15-25)

VM: Arcada Galați – ”U” Cluj 3-0 (25-14, 25-16, 25-12)

BF: Hoya ACS KSE Tg. Secuiesc – ”U” Cluj 51-55 (9-10, 12 -21, 12-14, 18-10)

4

BM: CSM Corona Brașov – ”U” Cluj 88-55 (29-7 ,15-12, 15-19, 29-17)