Săptămâna 1 – 9 octombrie 2016
Echitație – Finala Campionatului Național de Probă Completă
Joi – Duminică, 29.09 – 02.10.2016, Karpatia Horse Show, Florești, jud. Prahova
Rugby masculin – Cupa Regelui, Et. III
”U” Prodvinalco – CSA Steaua 3-29
Sâmbătă, 01.10.2016, ora 11:00, Parcul „Iuliu Hațieganu”
Scrimă – Cupa României individual și pe echipe floretă seniori masculin
Luni-Marți, 3-4.10.2016, Timișoara
Scrabble – Cupa României, proba individuală și pe echipe
Vineri – Duminică, 07 – 09.10.2016, Timișoara
Echitație – Finala Campionatului Național de Obstacole, Tineret, Amatori, Forță
Vineri- Duminică, 07-09.10.2016, Prejmer, Brașov
Rugby masculin – Cupa Regelui, Et. IV
CS Poli Iași – ”U” Prodvinalco 6-6
Sâmbătă, 08.10.2016, ora 11:00, Stadion Tepro Iași
Rugby feminin – Campionatul Național – Et. VII
Sâmbătă, 08.10.2016, ora 10:00, București
Baschet feminin – Liga Națională – et. II
Universitatea Goldiș ICIM Arad – ”U” Cluj 71-75
Sâmbătă, 08.10.2016, ora 18:00, Arad
Handbal masculin – Divizia A, Seria B, Et. IV
CSM Oradea – ”U” Cluj 30-26
Sâmbătă, 08.10.2016, ora 17:00, Oradea
Volei masculin – Cupa României
VCM LPS Piatra Neamț – ”U” Cluj 3-1
Sâmbătă, 08.10.2016, ora 16:00, Piatra Neamț
Atletism – Finala Campionatului Național de Maraton – Seniori, Tineret
Sâmbătă – Duminică, 08 – 09.10.2016, București
Săptămâna 10 – 17 octombrie 2016
Haltere – Finala Campionatului Național de Tineret
Marți – Sâmbătă, 11-15.10.2016, Bistrița
Handbal feminin – Liga Națională – Et VI
”U” Cluj – CSM București 19-28
Miercuri, 12.10.2016, ora 17:00, Sala Polivalentă
Box – Finala Campionatului Național de Seniori
Joi – Sâmbătă, 13 – 15.10.2016, Brăila
Echitație – Strzegom October Festival CCI 2*
Vineri- Duminică, 14-16.10.2016, Polonia
Echitație – Finala Campionatului Național de Obstacole, Tineret, Amatori, Forță
Vineri- Duminică, 14-16.10.2016, Prejmer, Brașov
Handbal masculin – Divizia A, Seria B -Et. V
”U” Cluj – CNE Sighișoara 36-29
Vineri, 14.10.2016, ora 15:00 Sala Sporturilor „Horia Demian”
Baschet feminin – Liga Națională, Et. III
”U” Cluj – Phoenix Galați 74-70
Vineri, 14.10.2016, ora 18:00 Sala Sporturilor „Horia Demian”
Volei masculin – Divizia A1 – Et I
CS Unirea Dej – ”U” Cluj 0-3
Sâmbătă, 15.10.2016, ora 17:00, Dej
Baschet masculin– Liga I – Et. I
”U” Cluj – U BT 2 76-54
Duminică, 16.10.2016, ora 13:00, Sala Polivalentă
Baschet feminin – Liga I – Et. I
”U” Cluj 2 – A.C.S. BC Sirius 2 Tg. Mures
Duminică, 16.10.2016, ora 14:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”
Săptămâna 17-24 octombrie 2016
Volei masculin – Divizia A1 – Et. II
SCMU Craiova – ”U” Cluj 3-0
Miercuri, 19.10.2016, ora 18:00, Craiova
Baschet feminin – Liga Națională, Et. IV
”U” Cluj – Olimpia CSU Brașov 83-68
Miercuri, 19.10.2016, ora 17:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”
Volei feminin- Divizia A2 Vest – Et II
”U” Cluj – CSU MED. TG. Mureș 3-0
Sâmbătă, 22.10.2016, ora 14:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”
Handbal feminin – Liga Națională – Et. VII
CSU Danubius Galați – ”U” Cluj 27-19
Sâmbătă, 22.10.2016, ora 16:00, Galați
Volei masculin – Divizia A1 – Et. III
”U” Cluj – CSM București 1-3
Sâmbătă, 22.10.2016, ora 17:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”
Baschet feminin – Liga Națională, Et. V
Poli Național Iași – ”U” Cluj 68-83
Sâmbătă, 22.10.2016, ora 14:00, Iași
Atletism – Finala Campionatului Național de Cros S,T,J1
Sâmbătă, 22.10.2016, Băile Felix, Oradea
Baschet masculin – Liga I – Et. II
BC Timba Timișoara – ”U” Cluj 105-73
Duminică, 23.10.2016, ora 19:00, Sala Sporturilor „Constantin Jude”, Timișoara
Săptămâna 25-31 octombrie 2016
Box– Finala Campionatului Național de Cros S,T,J1
Sâmbătă, 22.10.2016, Băile Felix, Oradea
Baschet masculin – Liga I – Et. III
”U” Cluj – BC 2 Timișoara SCM Timișoara 75-35
Vineri, 28.10.2016, ora 14:00, Sala Polivalentă
Baschet feminin – Liga Națională – Et. VI
”U” Cluj – ACS Sepsi SIC Sfântu Gheorghe 64-71
Vineri, 28.10.2016, ora 18:30, Sala Sporturilor „Horia Demian”
Rugby masculin – Cupa Regelui, Et. V
”U” Prodvinalco – CSM București 19-13
Sâmbătă, 29.10.2016, ora 11:00, Parcul Sportiv „Iuliu Hațieganu”
Handbal feminin – Liga Națională – Et. VIII
”U” Cluj – HC Zalău 22-25
Sâmbătă, 29.10.2016, ora 16:00, Sala Polivalentă
Volei feminin – Divizia A2 Vest – Et. III
CSU Oradea – ”U” Cluj 1-3
Sâmbătă, 29.10.2016, ora 13:00,Oradea
Volei masculin – Divizia A1 – Et IV
CS Volei Caransebeș – ”U” Cluj 3-0
Sâmbătă, 29.10.2016, ora 18:00, Caransebeș
Rugby feminin – Campionatul Național – Et. VIII – Locul III
Duminică, 30.10.2016, ora 10:00, Parcul Sportiv „Iuliu Hațieganu”
Baschet feminin – Liga Națională – Et. VII
”U” Cluj – CSBT Alexandria
Luni, 31.10.2016, ora 18:30, Sala Sporturilor „Horia Demian”