Program competițional luna noiembrie

Săptămâna 1 – 5 noiembrie 2017

Handbal feminin – Liga Națională – Et. VII
CSM Slatina – ”U” Cluj 22-22
Miercuri, 01.11.2017, ora 18:00, Slatina

Handbal feminin – Liga Națională – Et. VIII
HC Dunărea Brăila – ”U” Cluj 26-22
Sâmbătă, 04.11.2017, ora 11:00, Brăila

Rugby masculin – Cupa României – Et. I
CSM Știința CSM Baia Mare – ”U” Cluj 58-17

Sâmbătă, 04.11.2017, ora 13:00, Baia Mare

Volei feminin – Divizia A1 – Et. IV
”U” NTT Data Cluj – ACS Agroland Timișoara
0-3
Sâmbătă, 04.11.2017, ora 16:30, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei masculin – Divizia A1 – Et. VII
CSM București – ”U” Cluj 3-0
Sâmbătă, 04.11.2017, ora 17:00, București

Rugby feminin – Finala Cupei României
Duminică, 05.11.2017, ora 10:00, București

Handbal masculin – Divizia A, Seria B – Et. VII
CSU Constantin Brâncuși Tg. Jiu – ”U” Cluj 31-25
Duminică, 05.11.2017, ora 17:00, Târgu Jiu


Săptămâna 6 – 12 noiembrie 2017

Judo – Campionatul European Individual U23 M+F
Luni – Duminică, 06-12.11.2017, Podgorica, Muntenegru

Box- Finala Campionatului Național de Seniori masculin
Luni – Duminică, 06-12.11.2017, București

Handbal feminin – Liga Națională – Et. IX
”U” Cluj – HC Zalău 21-21
Marți, 07.11.2017, ora 18:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Culturism&Fitness – Campionatele Mondiale de Culturism și Fitness Juniori și Masters
Vineri – Luni, 10-13.11.2017, Bistrița

Rugby masculin – Cupa României – Et. II
”U” Cluj – CSM București 32-35

Sâmbătă, 11.11.2017, ora 11:00, Parcul Sportiv „Iuliu Hațieganu”

Volei masculin – Divizia A1 – Et. VIII
”U” Cluj – CSS 2 CNE Baia Mare 3-0
Sâmbătă, 11.11.2017, ora 12:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Handbal masculin – Divizia A, Seria B – Et. VIII
”U” Cluj – CSM Școlar Reșița 36-32
Sâmbătă, 11.11.2017, ora 15:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei feminin – Divizia A1 – Et. V
CSM Lugoj – ”U” NTT Data Cluj
3-0
Sâmbătă, 11.11.2017, ora 18:30, Lugoj


Săptămâna 13 – 19 noiembrie 2017

Volei masculin – Divizia A1 – Et. VI
”U” Cluj – CS Arcada Galați 1-3
Luni, 13.11.2017, ora 12:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Handbal feminin – Liga Națională – Et. X
CSM București – ”U” Cluj 34-28
Miercuri, 15.11.2017,ora 19:00, București

Judo – Cupa Europei U18 M+F
Vineri–Duminică, 17-19.11.2017, Gyor, Ungaria

Scrabble – Turneul Final CN Individual și pe Echipe, Seniori și Tineret
Vineri – Duminică, 17-19.11.2017, București

Volei feminin – Divizia A1 – Et. VI
CS Dinamo București – ”U” NTT Data Cluj 3-1

Vineri, 17.11.2017, ora 16:30, București

Rugby masculin – Cupa României – Et. III
CSA Steaua – ”U” Cluj 29-17

Sâmbătă, 18.11.2017, ora 11:00, București

Handbal masculin – Divizia A, Seria B – Et. IX
HCM Sighișoara – ”U” Cluj 39-37
Sâmbătă, 18.11.2017, ora 18:00, Sighișoara

Volei masculin – Divizia A1 – Et. IX
LMV Tricolorul Ploiești – ”U” Cluj 3-0
Sâmbătă, 18.11.2017, ora 18:00, Ploiești

Atletism- Campionatul Balcanic de Cros
Sâmbătă, 18.11.2017, Çanakkale, Turcia


Săptămâna 20 – 26 noiembrie  2017

Baschet feminin – Liga Națională – Et. VI
”U” Cluj – CS Universitatea Alba Iulia 61-65

Luni, 20.11.2017, ora 17:30, Sala Polivalentă

Natație – Campionatul Național în bazin de 25m (Sen+Tin+Jun)
Miercuri – Duminică, 23-26.11.2017, Hunedoara

Judo – Finala Campionat Național Echipe și Individual Ne Waza U23 
Vineri – Duminică, 24-26.11.2017, LPS Cluj-Napoca

Echitație– Campionat Național de Sală – Et. I 
Vineri – Duminică, 24-26.11.2017, Prejmer, Brașov

Baschet feminin – Liga Națională – Et. VII
ACS BC Sirius Târgu Mureș – ”U” Cluj
Vineri, 24.11.2017, ora 18:30, Târgu Mureș

Rugby masculin – Cupa României – Et. IV
”U” Cluj – CS Dinamo

Sâmbătă, 25.11.2017, ora 11:00, Parcul Sportiv „Iuliu Hațieganu”

Volei masculin – Divizia A1 – Et. X
”U” Cluj – CS Dinamo București
Sâmbătă, 25.11.2017, ora 12:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei feminin – Divizia A1 – Et. VII
”U” NTT Data Cluj – ACS Penicilina Iași

Sâmbătă, 25.11.2017, ora 15:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Handbal masculin – Divizia A, Seria B – Et. X
”U” Cluj – CSU Craiova
Duminică, 26.11.2017, ora 13:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”


Perioada 27 – 30 noiembrie  2017

Judo – Grand Slam Seniori
Luni – Duminică, 27.11. – 03.12.2017, Tokyo, Japonia

Comments

comments