Program competițional luna ianuarie

 Foto: Ștefan Martinescu

Foto: Ștefan Martinescu

Săptămâna 1 – 8 ianuarie 2017

Baschet feminin – Cupa României
”U” Cluj – Univ. Goldiș ICIM Arad 80-67
Joi, 05.01.2017, ora 18:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Handbal feminin –  Liga Națională – Etapa XII
ASC Corona Brașov – ”U” Cluj 28-32
Vineri, 06.01.2017, ora 20:00, Brașov

Baschet feminin – Cupa României
Univ. Goldiș ICIM Arad – ”U” Cluj 51-60

Duminică, 08.01.2017, ora 18:00, Arad


Săptămâna 9 – 15 ianuarie 2017

Volei feminin – Turneu amical „Rieker Cup 2017”
Joi – Sâmbătă, 12-14.01.2017, Lugoj

Handbal feminin – Liga Națională – Etapa XIII
”U” Cluj – CSM Cetate Devatrans
Sâmbătă, 14.01.2017, ora 16:00

Baschet feminin – Liga Națională – Etapa XV
ACS Sepsi SIC – ”U” Cluj 61-55
Sâmbătă, 14.01.2017, ora 19:00, Sfântu Gheorghe

Baschet masculin – Liga 1 – Etapa XI
CSU CSM 2 Oradea – ”U” Cluj 44-89
Duminică, 15.01.2017, ora 13:00, Oradea


Săptămâna 16 – 22 ianuarie 2017

Handbal feminin – Liga Națională – Etapa XIV
”U” Cluj – HCM Râmnicu Vâlcea 23-26
Miercuri, 18.01.2017, ora 16:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei feminin – Divizia A2 Vest – Etapa X
”U” Cluj – CSU Oradea 3-0
Sâmbătă, 21.01.2017, ora 12:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei masculin – Divizia A1 – Etapa XIV
CSM București – ”U” Cluj 3-0
Sâmbătă, 21.01.2017, ora 17.00, București

Baschet feminin – Liga Națională – Etapa XVI
CSBT Alexandria – ”U” Cluj 92-98
Sâmbătă, 21.01.2017, ora 19:00, Alexandria

Baschet masculin – Liga 1 – Etapa XII
”U” Cluj – ABC Mureș 2 Târgu Mureș 89-70
Duminică, 22.01.2017, ora 11:00, Sala Polivalentă B


Săptămâna 23 – 29 ianuarie 2017

Handbal feminin – Liga Națională – Etapa XV
CS Măgura Cisnădie – ”U” Cluj 23-23
Miercuri, 25.01.2017, ora 16:00 Cisnădie

Echitație – Campionatul Național de Obstacole în Sală – Et III
Vineri – Duminică, 27-29.01.2016, Prejmer, Brașov

Baschet feminin – Liga I
”U” Cluj 2 – Univ Goldis ICIM Arad 2 88-32
Vineri, 27.01.2017, ora 14:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei feminin – Divizia A2 Vest – Etapa XIII
CS ProVolei Arad – ”U” Cluj 0-3
Vineri, 27.01.2017, ora 16:00, Arad

Volei feminin – Divizia A2 Vest – Etapa XI
CSU Politehnica Timișoara – ”U” Cluj 0-3
Sâmbătă, 28.01.2017, ora 11:00, Timișoara

Volei masculin – Divizia A1 – Etapa XV
”U” Cluj – CS Volei Caransebeș 3-1
Sâmbătă, 28.01.2017, ora 16:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Baschet feminin – Liga Națională – Etapa XVII
CSM Târgoviște – ”U” Cluj 57-56
Sâmbătă, 28.01.2017, ora 18:00, Târgoviște

Atletism – Et I CN Sen/Tin/J1 + Et. I CN Probe Combinate Sen/Tin/J
Sâmbătă – Duminică, 28-29.01.2017, București

Baschet masculin – Liga 1 – Etapa XIII
CSM VSKC Miercurea Ciuc – ”U” Cluj 72-79
Duminică, 29.01.2017, ora 12:00, Miercurea Ciuc


Săptămâna 30 – 31 ianuarie 2017

Comments

comments