Program competițional luna ianuarie

Săptămâna 1 – 7 ianuarie 2018


Săptămâna 8 – 14 ianuarie 2018

Handbal feminin – Liga Națională – Et. XI
 ”U” Cluj – CSU Danubius Galați 32-26
Joi, 11.01.2018, ora 17:30, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei masculin – Divizia A1 – Et. XIV
”U” Cluj – CS Unirea Dej 1-3
Sâmbătă, 13.01.2018, ora 12:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Baschet feminin – Liga Națională – Et. XIV
”U” Cluj – CSBT Alexandria 85-79

Sâmbătă, 13.01.2018, ora 18:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Handbal feminin – Liga Națională – Et. XII
AHCM Slobozia –  ”U” Cluj 24-27
Duminică, 14.01.2018, ora 16:30, Slobozia

Volei feminin – Divizia A1 – Et. XI
CSM Volei Alba-Blaj – ”U” NTT Data Cluj 3-0
Duminică, 14.01.2018, ora 18:00, Alba Iulia


Săptămâna 15 – 21 ianuarie 2018

Baschet masculin– Campionatul Național U20 – Turneul 4
Marți – Joi, 16 – 18.01.2018, orele 13:00-17:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Handbal masculin – Joc amical
”U” Cluj – CSU Suceava 

Miercuri, 17.01.2018, ora 11:45, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Baschet feminin – Liga Națională – Et. XV
CS Universitatea Alba Iulia – ”U” Cluj 

Miercuri, 17.01.2018, ora 18:00, Alba Iulia

Judo– Grand Prix
Vineri – Duminică, 19 – 21.01.2018, Tunisia 

Scrimă– Cupă mondială de floretă masculin
Vineri – Duminică, 19 – 21.01.2018, Paris, Franța

Patinaj– Cupa mondială de patinaj viteză
Vineri – Duminică, 19 – 21.01.2018, Erfurt, Germania

Atletism– Campionatul Național de sală – Et I
Sâmbătă – Duminică, 20-21.01.2018, București

Volei masculin – Divizia A1 – Et. XV
CSA Steaua București – ”U” Cluj
Sâmbătă, 20.01.2018, ora 17:00, București

Baschet feminin – Liga Națională – Et. XVI
”U” Cluj – ACS BC Sirius Tg. Mureș

Sâmbătă, 20.01.2018, ora 19:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Handbal feminin – Liga Națională – Et. XIII
”U” Cluj – CSM Roman
Duminică, 21.01.2018, ora 16:30, Sala Sporturilor „Horia Demian”


Săptămâna 22 – 28 ianuarie  2018

Volei masculin – Divizia A1 – Et. XVI
”U” Cluj – SCMU Craiova
Miercuri, 24.01.2018, ora 12:00, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Atletism– Viena Indoor Classic
Joi – Sâmbătă, 25 – 27.01.2018, Viena, Austria

Echitație– Campionatul Național de Sală – Et. III
Vineri – Duminică, 26 – 28.01.2018, Prejmer, Brașov

Atletism– Campionatul Național de sală – Et II și  Finala Campionatul Național Universitar
Sâmbătă – Duminică, 27-28.01.2018, Bacău

Baschet feminin – Liga Națională – Et. XVII
Olimpia Brașov – ”U” Cluj 

Sâmbătă, 27.01.2018, Brașov

Handbal feminin – Liga Națională – Et. XIV
 ”U” Cluj – CS Măgura Cisnădie
Sâmbătă, 27.01.2018, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei feminin – Divizia A1 – Et. XIII
ACS Agroland Timișoara – ”U” NTT Data Cluj
Sâmbătă, 27.01.2018, Timișoara

Volei masculin – Divizia A1 – Et. XVII
CS Arcada Galați – ”U” Cluj
Sâmbătă, 27.01.2018, Galați


Săptămâna 29 – 31 ianuarie  2018

Judo– Campionat European Open masculin
Luni – Duminică, 29.01 – 4.02.2018, Sofia, Bulgaria 

Judo– Campionat European Open feminin
Luni – Duminică, 29.01 – 4.02.2018, Odivelas, Portugalia

Comments

comments