Program competițional luna februarie

Săptămâna 1 – 4 februarie 2018

Echitație– Campionatul Național de Sală – Etapa 4
Joi – Duminică, 01-04.02.2018, Prejmer, Brașov

Atletism– Campionatul Național Seniori și Tineret – Finala
Sâmbătă – Duminică, 03-04.02.2018, București

Baschet feminin – Liga Națională – Et. XVIII
”U” Cluj – ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe

Sâmbătă, 03.02.2018, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Handbal feminin – Liga Națională – Et. XV
 CS Rapid USL Metrou București – ”U” Cluj
Sâmbătă, 03.02.2018, București

Volei feminin – Divizia A1 – Et. XIV
”U” NTT Data Cluj – CSM Lugoj
Sâmbătă, 03.02.2018, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei masculin – Divizia A1 – Et. XVIII
”U” Cluj – CSM București
Sâmbătă, 03.02.2018, Sala Sporturilor „Horia Demian”


Săptămâna 5 – 11 februarie 2018

Judo– Grand Slam Seniori
Sâmbătă – Duminică, 10-11.02.2018, Paris, Franța

Judo– Cupa Europei U18
Luni – Joi, 05 – 08.02.2018, Follonica, Italia

Handbal feminin – Liga Națională – Et. XVI
”U” Cluj – ASC Corona 2010 Brașov
Sâmbătă, 10.02.2018, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei feminin – Divizia A1 – Et. XV
”U” NTT Data Cluj – CS Dinamo București
Sâmbătă, 10.02.2018, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei masculin – Divizia A1 – Et. XIX
CSS 2 CNE Baia Mare – ”U” Cluj 
Sâmbătă, 10.02.2018, Baia Mare

Atletism– Campionatul Național Probe Combinate – Etapa 1
Sâmbătă – Duminică, 10-11.02.2018, București


Săptămâna 12 – 18 februarie  2018

Judo– Campionat European Open masculin
Luni – Duminică, 12-18.02.2018, Oberwart, Italia

Judo– Campionat European Open feminin
Luni – Duminică, 12-18.02.2018, Roma, Austria

Judo– Cupa Europei U18
Luni – Joi, 05 – 08.02.2018, Fuengirola, Spania

Volei feminin – Divizia A1 – Et. XVI
ACS Penicilina Iași – ”U” NTT Data Cluj
Miercuri, 14.02.2018, Iași

Volei masculin – Divizia A1 – Et. XX
”U”Cluj – LMV Tricolorul Ploiești
Miercuri, 14.02.2018, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei feminin – Divizia A1 – Et. XVII
”U” NTT Data Cluj – CSM București
Sâmbătă, 17.02.2018, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Volei masculin – Divizia A1 – Et. XXI
 CS Dinamo București – ”U” Cluj
Sâmbătă, 17.02.2018, București


Săptămâna 19 – 25 februarie  2018

Judo– Grand Prix Seniori
Vineri – Duminică, 23 – 25.02.2018, Dusseldorf, Germania

Judo– Finala CN U18, individual, JUN 2, Cadeți
Vineri – Duminică, 23 – 25.02.2018, Arad

Scrabble– Campionatul Național de Scrabble Anglofon Seniori – Etapa 1
Sâmbătă – Duminică, 24-25.02.2018, București

Handbal feminin – Liga Națională – Et. XVII
SCM Craiova –  ”U” Cluj
Sâmbătă, 24.02.2018, Craiova

Volei feminin – Divizia A1 – Et. XVIII
CSM Târgoviște – ”U” NTT Data Cluj
Sâmbătă, 24.02.2018,Târgoviște

Volei masculin – Divizia A1 – Et. XXII
”U”Cluj – CS Știința Explorări Baia Mare
Sâmbătă, 24.02.2018, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Handbal masculin – Divizia A, Seria B – Et. XII
 ADEP Satu Mare – ”U” Cluj
Duminică, 25.02.2018, Sala Sporturilor „Horia Demian”


Săptămâna 26 – 28 februarie  2018

Judo– Campionat European Open masculin
Luni – Duminică, 26.02 – 04.03.2018, Praga, Cehia

Judo– Campionat European Open feminin
Luni – Duminică, 26.02 – 04.03.2018, Katowice, Polonia

Judo– Cupa Europei U18
Luni – Duminică, 26.02- 04.03.2018, Antalya, Turcia

Box– Finala Campionatului Național U22
Marți – Sâmbătă, 27.02 – 03.03.2018

Atletism– Campionatul Național  Aruncări Lungi – Finala
Marți – Joi, 27.02-01.03.2018, București

Handbal feminin – Liga Națională – Et. XVIII
 ”U” Cluj – CSM Bistrița
Miercuri, 28.02.2018, Sala Sporturilor „Horia Demian”

Schi fond– Campionatul Național de Schi Fond juniori
Marți – Duminică, 27.02-04.03.2018, Cheile Grădiștei

Comments

comments